Využití - příklady

  • Sklo - větrací otvory, bankovní přepážky, schodnice či segmenty tanečních parketů, skleněné nápisy či jiné objekty

  • Obklady, dlažby, kámen- hydroabrazivním paprskem je možné řezat prostupy pro potrubí, elektroinstalaci a vypínače přes "soklové pásky" a pouhé přířezy krajových či tvarových formátů až ke složitým mozaikám, mnohabarevným logům nebo nápisům, rozetám či listelám apod.

  • Kovy pro konstrukce a doplňky - je možné řezat různé hrubé prvky těžkých konstrukcí, dílce či polotovary pro další opracování, dekorační prvky i drobné doplňky.

  • Řídící systém - multiprocesorový systém složený z dotykového monitoru a fóliové klávesnice je vybaven možností sériového připojení a sledování provozu přes internet

  • Reklamní nápisy, loga a doplňky - lze je realizovat ze všech shora uvedených materiálů, buď jako polotovar pro další dopracování (výroba prosvětlovacích písem, "krabicových" písem, podkladů pro polep fólií…) nebo jako finální produkt přímo umístitelný na fasádu či do interiéru ( hlavně nápisy z leštěných či jinak povrchově upravených kovů - nerez, mosaz, bronz, případně ze speciálních reklamních plastů, kamene či skla apod.). Rovněž je možno vkládat různé materiály do sebe.

Naše služby

řezání vodním paprskem

řezání materiálu

dělení materiálu

přesné řezání kovů

řezání kamene

dělení měkkých materiálů

řezání a tváření materiálu za studena